FARMASI DARIVANJE


Nedavno sam od Farmasi Cosmetics BiH na testiranje dobila predivne stvarčice, ali se u tom paketiću našlo nešto i za moje čitateljke. Možda ste primjetile da je blogosfera preplavljena darivanjima Farmasi kozmetike, što je super za vas, jer imate više šanse da osvojite nešto. Na slikama ispod možete vidjeti šta imate mogućnost osvojiti, a uslovi su slijedeći:

1. Morate biti fan moje facebook stranice-The Lipstick Bar
2. Morate biti fan Farmasi Cosmetics BiH facebook stranice
3.Ostaviti komentar na ovaj post sa svojim podacima.

It's that simple...

Za dodatnu šansu možete podijeliti javno moj facebook post o ovom darivanju.

Darivanje je otvoreno samo za one sa adresom u BiH, nažalost, a igramo se do iduće nedjelje, kada proglašavam pobjednicu.





 xoxo

Broj komentara: 79

  1. Fb: Samija Mustafa Marevac
    samija62@hotmail.com
    post je podijeljen, pokloni su divniiiii :)

    OdgovoriIzbriši
  2. Ajajajaja.....sve je lijepo...
    Marija Vukoje Milošević
    vukoje_marija@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  3. Majla Tipura
    majlatipura@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  4. Fb: Bojana Kalinić
    E-mail: bojanaa_pd@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  5. Fb Maja Misanovic
    maja.lzep@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  6. Lejla Travnjak lejla.tr@hotmail.com
    odlicna nagrada

    OdgovoriIzbriši
  7. Fb: Jelena Lovrić
    jelena-1991@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  8. Edina Tbaković
    ediina_dina@hotmail.com
    Nagrada je divna! :) <3

    OdgovoriIzbriši
  9. Fb Dina Adnan Mahovkic
    dina.mahovkic@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  10. Meliha Mesic
    e-mail : meliha.mesic@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  11. FB Amina Mujanović
    mail: amujanovic0@gmail.com
    :)))) <3

    OdgovoriIzbriši
  12. Nikolina Drmac
    nikolina_drmac@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  13. Fb: Nejra Ibrahimagic
    nejra2127@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  14. Monika Jukic
    mony-a_@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  15. Dragana Stevanovic
    stevanovicd02@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  16. Lejla Hamidovic
    lelica_91@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  17. Ajla Masic
    ajwich@live.com

    OdgovoriIzbriši
  18. fb Narja Smajic
    e mail narjasmajic22@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  19. Fb: Hana Gološ,
    E-mail: hana.golos@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  20. FB:Sanida Suljkanovic https://www.facebook.com/VolimSamoErmina
    E-mail : sanida.sanidica@hotmail.com
    :)

    OdgovoriIzbriši
  21. Fb: Daca Radovanovic e-mail: dacaradovanovic5@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  22. Ivana Stankovic
    stankovic.ivana@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  23. Fb:Selma Halilovic
    selmahalilovic009@gmail.com
    podijeljeno

    OdgovoriIzbriši
  24. Samra Stupar e:mail samrasamrich@hotmail.com odlicna nagrada :*

    OdgovoriIzbriši
  25. Mehrija Stupar e:mail mehrijanedim@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  26. Anela Rahmanovic. Na fb Ella Rahmanovic. rahmanovic_anela@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  27. Senija Basic e:mail senijakujujdzicbasic@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  28. Fb - Stefani Stojanovic
    E-mail - stephany_ze@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  29. FB: Milena Janjic
    e-mail: milena.janjic989@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  30. FB Aleksandra Savkovic
    aleksandra4me@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  31. fb: Lejla Mostić
    e-mail: lejla-1899@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  32. FB: Anita Juresic
    anita_16_juresic@hotmail.com
    sve je predivno :)
    post je podijeljen

    OdgovoriIzbriši
  33. fb.snjezana derkuca bursac .snjezana-bursac@hotmail.com...super ..

    OdgovoriIzbriši
  34. Fb: Zikreta Golić,
    e- mail: bhfanatik@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  35. Nasira Tabaković
    nasira.tabakovic@hotmail.com
    Nagrada je supeeeer!!! :) <3

    OdgovoriIzbriši
  36. Jasmina Ekinović
    e_yasmina{@hotmail.com
    Divnoo !!! :) <3

    OdgovoriIzbriši
  37. Fb profil Muhamed Hasreta Baručić
    mail hasretabarucic@outlook.com

    OdgovoriIzbriši
  38. Fb profil: Amina Karabeg
    Mail: amina_karabeg@live.com

    OdgovoriIzbriši
  39. Fb:Merisa Halilovic
    e-mail: meriarmin@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  40. Harisa Sehovic Kosovac -harisasehovic12@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  41. Mirela Žbanić mirelazbanic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  42. Jasmina (na FB u inbox saljem prezime :) )

    petra,petra.pan@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  43. FB Marija Kresic Bandic

    marija.bandic1@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  44. Sve je diiivno, najbolja kozmetika na svijetu. ^^
    Fb: Almija Jusufović
    E-mail: almija96@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  45. Post podijeljen!
    Email: karahodzic.m@hotmail.com
    Fb: Karahodžić Medina
    😊

    OdgovoriIzbriši
  46. FB: Melisa Alagic
    E-mail : melzinja@msn.com

    Divna kozmetika

    OdgovoriIzbriši
  47. Odlična kozmetika 😍😍
    FB: Amela Đuderija

    OdgovoriIzbriši
  48. Benisa Bjelic, benisa_bjelic@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  49. fb Zehra Zahirovic
    podijelila :-)

    OdgovoriIzbriši
  50. fb: Jelena Lovrić
    jelena-1991@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  51. FB: Ljiljana Jurešić
    ljiljana.ze@hotmail.com
    Nagrada je super!
    Post je podijeljen

    OdgovoriIzbriši
  52. fb:Fata Žigić
    fokus.1956@hotmail.com
    Sretno nam ;)

    OdgovoriIzbriši
  53. Fb : Amira Trako
    E-mail : trako996@gmail.com
    Podjeljeno :)

    OdgovoriIzbriši
  54. Wow super darivanje,voljela bih osvojit ovo jer mi je ubrzo rođendan taman bi bio perfektan poklon.
    Irma Tufek
    irma.241086@gmail.com
    FB-Irma Tüfek
    https://www.facebook.com/irma.tufek/posts/1080672541944213?pnref=story

    OdgovoriIzbriši
  55. darivanje je savrseno a pokloni fantazija za svaku damu :) post podjeljen :) Maida Cicvara maidacicvara9@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  56. Super pokloni :)
    Mirnela Marevac
    mirnela989@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  57. Naida Alajbegović
    naida.alajbegovich@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  58. super!
    andrea gilja
    gilja.andrea@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  59. habiba.bajric6@gmail.com odlicno darivanje

    OdgovoriIzbriši
  60. Jasna Zukić-Žetica.
    mala88mala@hotmail.com.
    :)

    OdgovoriIzbriši